google6785c7d1a8d128fd.html
 

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu Każdej kobiety. Nie zawsze jest cukierkowo, ale dla każdej Przyszłej mamy jest to czas wyjątkowy i  ważny. Czas biegnie bardzo szybko, dlatego warto go zatrzymać w postaci cudownych zdjęć, do których będziecie zaglądać za 5,10 czy 15 lat.

 

Kiedy najlepiej wykonać sesje ciążową?

Ja sugeruje by to był min. 7 miesiąc ciąży,  brzuszek już jest okrągły.  To właśnie w tym okresie czujecie się najlepiej i najatrakcyjniej. a o taką ciebie nam chodzi na zdjęciach :) też nie zwlekajcie z sesją do
9. miesiąca,  bo pozowanie też może być dla was w tym czasie już zbyt meczące.


 

Kiedy się umówić na sesje?

Im wcześniej tym lepiej :) Będzie większa ilość terminów do wyboru. Jednak sugeruje by to było tak min

2-3 tyg. przed sesją.

 

Gdzie odbywa się sesja?

Zdjęcia odbywają się albo w moim studiu gdzie tworzymy piękne intymne kadry albo w plenerze. wybór tak naprawdę należy do was :) zarówno plener jak i zdjęcia w studio mają w sobie magiczny klimat.

 

Kto bierze udział w sesji?

Bardzo często pytacie czy w sesji może brać udział tata i  rodzeństwo. ależ oczywiście że tak. Na maluszka czeka cała rodzina nie tylko mama dlatego nie wyobrażam sobie żeby w zdjęciach nie brali oni udziału.


 

Jak się przygotować do sesji?

Przede wszystkim musicie zadbać o skórę, włosy  i paznokcie. Dodatkowo możecie skorzystać z  profesjonalnej usługi makijażu i modelowania włosów do czego bardzo zachęcam. Przed sesją dostajecie też ode mnie szczegółowe informacje jak przygotować siebie i rodzinę do zdjęć :)

 

A co z sukienkami?

 

Praktycznie wszystkie suknie, narzutki czy halki pojawiające się na zdjęciach poniżej są dostępne w moim studiu. Można oczywiście z nich korzystać podczas sesji. Jedynie co najlepiej założyć pod taką suknię białą lub cielistą bieliznę.

Jak wygląda sesja w studiu?
sesja w studiu może być zrealizowana w dwóch opcjach. Pierwsza naturalna, czyli w pięknym kąciku na łóżku i przy oknie. Druga opcja natomiast to fotografia studyjna na jednolitym tle. Obie możliwości. mają w sobie swój klimat. Wybór również pozostawiam wam. ale zawsze Mogę pomóc i doradzić :)


Ile trwa taka sesja?
Około 1,5- 2 godziny, oczywiście nie wliczając czasu przeznaczonego na makijaż czy fryzurę. Oczywiście jak będzie potrzeba nam troszkę więcej czasu, to też nie trzymam się sztywnych ram czasowych.